Chata – C4 – Rajecké Teplice

 

DSCN1919C4OBJEKT C4

LOKALITA: Chata sa nachádza v peknom prírodnom prostredí kúpeľného mestečka Rajecké Teplice priamo pri rieke Rajčanka, cca 400 m od termálneho kúpaliska Laura.

 

Minimálny počet osôb: 2 – Maximálny počet osôb: 5

CHARAKTERISTIKA:

Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s rohovou sedacou súpravou, ktorá môže slúžiť ako manželské lôžko; kuchynský kútik s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickou dvojplatničkou a základným kuchynským vybavením, rádiom. Vedľa spoločenskej miestnosti je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, sprchou a WC. Na poschodí v podkrovnej časti sú 4 pevné lôžka a menšia sedačka, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre dieťa. Je tu k dispozícii TV a ventilátor. Na poschodie vedie strmšie schodisko, ktoré je zabezpečené zábradlím. Okná majú siete proti hmyzu. Kúrenie je elektrické. V prípade potreby vieme zabezpečiť vysokú detskú stoličku.

Vo dvore je k dispozícii záhradné posedenie, altánok s krbom a drevom, pre deti hojdačka a hojdacia sieť. Parkovanie pre dve vozidlá priamo pri objekte v uzatvorenom dvore. Klienti majú možnosť využiť 10% zľavu na stravovanie v reštaurácii Pltník, vzdialenej cca 500 m.

CENA:

Objekt pri obs. len na 1 – 2 noci: 55,- EUR/noc
Objekt pri obs. na 3 a viac nocí: 45,- EUR/noc

Zálohová platba: 50,- EUR

V cene sú započítané energie. Miestny kúpeľný poplatok vo výške 0,90 EUR/osoba 15 – 62 rokov/noc sa platí priamo u majiteľa objektu v deň nástupu.

NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA: 500 m

  • NAJBLIŽŠÍ OBCHOD: 500 m
  • NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA: 500 m
  • TERMÁLNE KÚPALISKO LAURA: 400 m Rajecké Teplice
  • TERMÁLNE KÚPALISKO VERONIKA: 7 km Rajec

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

ubytovanie Rajecké Teplice
Rajecké Teplice – ubytovanie a rezervácie v penziónoch hoteloch